Про нас

item_4

Адвокатська фірма «Алін і Ко» була створена 1 грудня 2006 року з числа висококваліфікованих адвокатів, які мають хорошу репутацію фахівців і розміщується з цього часу в будівлі Приморського районного суду м.Одеси за адресою: м Одеса, вул. Балківська, 33 каб. 115.

Засновниками Адвокатської фірми «Алін і Ко» є Алін Валерій Сергійович і Аліна Лариса Михайлівна.

Керівником Адвокатської фірми «Алін і Ко» є адвокат Алін Михайло Валерійович.

Адвокатська фірма «Алін і Ко» надає висококваліфіковану правову допомогу в сфері кримінального процесу, цивільного, адміністративного, господарського судочинства, здійснює юридичний супровід підприємств та інші види діяльності.

На сьогоднішній день в Адвокатській фірмі працюють понад 14 адвокатів. Два з них отримали статус адвокатів, працюючи в Адвокатській фірмі «Алін і Ко» на посаді помічників, здавши кваліфікаційний іспит, отримали Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Адвокати Адвокатської фірми «Алін і Ко», такі як Алін Валерій Сергійович, Аліна Лариса Михайлівна, Алін Михайло Валерійович, Байрактар Ольга Володимирівна, Царєва Наталія Анатоліївна, Тарасенко Олег Іванович, Шевкун Олег Вікторович, Дорошенко Сергій Олександрович, мають величезний досвід в здійсненні захисту по кримінальних справах, що включає в себе як участь в судовому розгляді справи, так і в досудовому слідстві: здійснення захисту з моменту затримання, оскарження порушення кримінальної справи, зміна запобіжного заходу, а також, оскарження Постанов і Вироків суду по кримінальній справі в апеляційній інстанції.

Висококваліфіковані фахівці Адвокатської фірми «Алін і Ко» надають правову допомогу в сфері цивільного права та цивільного процесу, за договірними, деліктних, борговими, сімейних, трудових спорах, спорів, пов’язаних зі спадщиною та іншою власністю, допоможуть в процесі оскарження або виконання рішень судів.

Окремі фахівці нашої фірми нададуть Вам допомогу в складних питаннях адміністративного процесу, таких як,  земельними правовідносинами або взаємовідносинами з державними або місцевими органами влади.

Кожен робочий день в Адвокатській фірмі «Алін і Ко» здійснюється прийом громадян. Під час прийому надається інша правова допомога, готуються всі необхідні процессуальні документи.

Ми завжди раді Вам допомогти!

адреса: м.Одеса, вул. Балківська, буд. 33, офіс 115.
телефон: (048) 784-81-78
e-mail: alin-and-ko@mail.ru
час роботи: пн-пт 09:00–18:00

Посмотреть на карте Одессы